fbpx

Om Gulli

Nyheter

Kontakt

Kontakt

Stikk innom for en prat – vi hjelper deg med de riktige valgene.
Kontaktinfo

Adresse: Undrumveien 21, 3157 Barkåker,
Telefon: 33 00 32 80, Telefaks: 33 38 08 71,
E-post: gullipost@gulli.no

Åpningstider

Mandag – Fredag: 07 – 16
Torsdag: 07 – 19
Lørdag: 09 – 13

Levering

Trenger du varene levert? Det er bare å ta kontakt for nærmere avtale.

Montering

Vi har egene montører og er behjelpelig men montering av våre produkter. Ta kontakt for en nærmere avtale.

Jostein Grødem
Jostein Grødem Daglig leder - Tlf: 928 35 247,
jostein@gulli.no
Helge Grødem
Helge Grødem Telefon: 913 32 440,
helge@gulli.no
Jon Ivar Grødem
Jon Ivar Grødem Telefon: 913 32 444,
jon-ivar@gulli.no
Roger Grødem
Roger Grødem Telefon: 979 81 464,
roger@gulli.no
Lauma Grødem
Lauma Grødem Tlf: 94 10 03 35,
lauma@gulli.no
Nina Grødem Larsen - Gulli Trevare
Nina Grødem Larsen Tlf: 98 83 48 56,
nina@gulli.no

 

Fasade med skilt

Vi hjelper deg

Vi er stadig på jakt etter nye utfordringer og ønsker å hjelpe deg. Det kan vi ikke gjøre uten at du kontakter oss først. Vi ser fram til å høre fra deg!